FAQ

Dole sú uvedené otázky a odpovede najčastejšie kladených otázok voči hostingu. V prípade, že ste v týchto nápovedách nenašli otázku, ktorú ste hľadali alebo správnu odpoveď, informujte nás buď pomocou kontaktného formulára alebo využite náš Ticket Systém, ktorý nájdete v Ovládacom Panely po prihlásení.

Podporu môžte kontaktovať formou ticket systému v administrácií, livechatu, emailu alebo cez Discord.
Ak sa jedná o vážny problém (nefunkčnosť serveru/služby) kontaktujte nás ihneď po zistení cez ticket. Podpora sa vám ozve a pomôže vám.Ak by sa vám na ticket neozval nikto do 24 hodín od jeho podania, resp. vám podpora nebola schopná pomôcť, kontaktuje nás prosím na náš mail.
O sponzoring môže zažiadať každý registrovaný zákazník, ktorý má dobrý nápad, ale nemá financie na zaplatenie serverov. O sponzoring je povolené požiadať len raz za tri mesiace. Pri každej žiadosti sa zvažuje, či má projekt potenciál, a či má nášmu gamehostingu čo ponúknuť.Sponzoring sa dostáva na dobu neurčitú.Klient, ktorý je nami sponzorovaný, je povinný mať počas celej doby sponzoringu na svojej webstránke banner (ikonu) YouCoru, ktorá bude odkazovať na našu hlavnú stránku.Ak klient poruší niektorú z podmienok, bude mu sponzoring odobratý bez nároku na obnovu.
V prípade, že ste si kúpili kredit cez SMS, skúste počkať pár minút. Ak ani potom kredit nepríde, ihneď kontaktujte podporu.Ak ste platili bankovým prevodom/poštou, pripočítanie kreditu môže trvať až niekoľko dní. V prípade, že kredit nepríde do 7 pracovných dní, kontaktujte podporu cez ticket.
Členov do Tímu si jednotlivo vyberáme. Pri tejto záležitosti je najlepšie sledovať naše fórum a novinky. Ak by sa konal nábor, bude to napísané v novinkách aj na fóru.
Gamehosting alebo herný hosting je hosting zameraný na poskytovanie herných serverov pre určené multiplayerové hry. Tieto servery sú hostované na zdrojoch, ktorý gamehosting musí spĺňat, aby mohol svoje služby realizovať. Tieto servery ďalej poskytuje za ceny a limity, ktoré si sám ustanoví
Samozrejme, že všetky služby, ktoré môžeme poskytovať alebo poskytujeme máme ustanovené na našich webových stránkach. Ale ak by ste mali zaujímavý námet na Váš server, ktorý by sa dal zrealizovať, tak by sme Vám mohli sponzorovať aj iný typ serverov/služieb, než máme uvedené na stránke. Ale tieto akcie sa budú preberať súkromne, pomocou prostriedkov uvedených v sekcií "Kontakt"
TOPlist